השכרת רכב בליסבון

מתכננים לטייל בפורטוגל? מחפשים להשכיר רכב בליסבון? בעמוד זה ריכזנו עבורכם את המידע החשוב וההמלצות להזמנת רכב בליסבון.
להזמנת רכב כעת באישור מיידי לחצו כאן

חשוב לדעת לפני השכרת רכב בליסבון
האם נדרש רישיון נהיגה בינלאומי? למען הסר ספק, אנו ממליצים להוציא רישיון בינלאומי זה לוקח דקה וכמה שקלים, גם אם לרוב יכבדו את הישראלי, תמיד רצוי לקחת את שניהם.
מה הגיל המינימלי להשכרת רכב בליסבון? מגיל 21 ניתן לשכור רכב בפורטוגל
מה מחירי השכרת הרכב בליסבון? בעונת הקיץ רכב קטן ידני יתחיל בכ-30 יורו ליום, והמחיר עולה בהתאם לגודל הרכב. רכב חמישה מושבים אוטומט יתחיל בכ-55 יורו ליום. בחורף המחירים הם כשליש ממחירי הקיץ.
מתי רצוי להזמין את הרכב? כדי לשים יד על הדילים האטרקטיביים בעונת הקיץ, מומלץ להזמין הרבה מראש. בהזמנה בקישור זה תוכלו להזמין באישור מיידי ועם אפשרות ביטול של עד 48 שעות לפני.

נקודות חשובות בהזמנה אונליין
שם המזמין - הקפידו ששם המזמין יהיה זהה לשם הנהג. הוא זה שיתבקש להציג רישיונות
בחירת תאריכים ושעות - לאחר בחירת היעד לאיסוף הרכב אתם בוחרים תאריך איסוף ותאריך החזרה וכן שעות איסוף והחזרה. שימו לב כששעת ההחזרה מאוחרת משעת האיסוף, נוסף יום למניין ההזמנה.
תוספות בהזמנת הרכב - לאחר בחירת הרכב תוכלו לבחור תוספות כגון מושב תינוק וביטוח. שימו לב שהביטוח הוא ביטוח מלא אך לא כולל ביטול השתתפות עצמית, תוספת זאת ניתן להוסיף בעת איסוף הרכב בדלפק.
אישור ההזמנה - עם סיום ההזמנה, אתם תקבלו אישור למייל. חשוב לקרוא את הפרטים ולוודא שלא נפלא טעות. במידה ומצאתם טעות, ניתן להיכנס לאיזור האישי באתר הזמנת הרכב ותקנו את הטעות.


איסוף והחזרת הרכב בליסבון
היכן לאסוף את הרכב? - הכי נח לאסוף את הרכב בשדה התעופה על מנת לא להתברבר עם רכב בתוך העיר. במידה ואוספים בעיר, וודאו שאתם מזמינים במקום הנחוץ.
מה עלי להציג בעת איסוף הרכב? - יש להציג את רישיונות הנהיגה התקפים - הישראלי והבינלאומי. דרכון, וכרטיס אשראי בינלאומי בתוקף, עליו חברת ההשכרה תסגור מסגרת אשראי שתשתחרר רק כאשר תחזירו את הרכב ותקין.
בקרת הרכב בעת איסופו - במעמד איסוף הרכב חשוב לבדוק אותו בנוכחות נציג חברת ההשכרה ולוודא שמסמן את הפגמים בטופס הייעודי. מומלץ לצלם את הרכב באופן שרואים את הפגמים, גם בנוכחות הנציג (אפשר לצלם גם אותו).
דלק - את הרכב יש להחזיר עם אותה כמות דלק שקיבלתם אותו. וודאו מה סוג הרכב שהרכב צורך, בנזין, דלק..
פרטי התקשרות - רישמו לפניכם פרטי התקשרות עם החברה במידת הצורך.


חברות השכרת הרכב בליסבון
חברות בינלאומיות, חברות אירופאיות וחברות מקומיות פועלות בליסבון, בשדה התעופה ובעיר. המוכרות כמו Evis, Sixt. Budget, Europcar, האירופאיות כמו Enterprise. Dollar, Alamo, Thrifity ומקומיות כמו Guerin, Surprise. Tungerin ונוספות.
מומלץ להתייחס לדירוג הגולשים שיש על כל הצעה כדי לבחור את אלה שדירוג השירות שלהם גבוה.

נהיגה בפורטוגל - מידע כללי
בפורטוגל נוהגים כמו בארץ, כלומר משמאל. התמרורים דומים לאלה בארץ וכך גם חוקי התנועה. בנוסף יש כמה דברים שכדאי לדעת על הנהגים הפורטוגלים... למרום שהם אנשים מאד נחמדים, על הכביש הם קצת כמו האיטלקים, כלומר חסרי סבלנות לעיתים ומכתיבים חוקי תנועה חדשים, ולכן סעו בזהירות ובסבלנות. הנהגים הפורטוגלים נוטים לעקוף בחוסר סבלנות, וזה ניכר גם בתמזגות בכבישים. הקפידו על המהירות המותרת על פי הוראת התמרורים.
בתוך הערים הגדולות, ליסבון ופורטוגל, מומלץ להימנע מכניסה עם הרכב, הן פקוקות וצפופות והנהגים פה פחות סבלניים.

טיולים עם רכב בפורטוגל
כדי לטייל בפורטוגל, לנסוע אל חופיה ולטיול בכפרים תצטרכו רכב. הנהיגה באיזורים הכפריים היא נינוחה יותר, גם אם מפותלת יותר, היא יותר איטית, הכבישים אינם עמוסים או פקוקים ואפשר להינות מנהיגה נינוחה יותר.

תחבורה ציבורית בפורטוגל
התחבורה הציבורית בפורטוגל מפותחת ונוחה למדי וניתן להגיע להרבה מקומות באמצעות טיסת פנים, רכבת או אוטובוס. העניין הוא שאתם מוגבלים בזמנים ולעיתים תצטרכו לשלב כמה אמצעי תחבורה, ולהיות כפופים ללוחות זמנים, והתדירות לא תמיד גבוהה, כמובן שתלוי ביעד. טיול בתחבורה ציבורית מצריך תכנון קפדני הרבה יותר שמתייחס בראש ובראשונה ללוחות זמני נסיעות.

Zamir Sivan CEO